Městský mobiliář
Autobusové zastávky - Kovyb ©

Přístřesky  jsou dodávány v typových řadách TECHNIK , NIKO , KLASIK .

Přístřešky jsou tvořeny modulovými prvky o šířce  1,47m.

K dispozici je mnoho variant uspořádání a různých typů výplní.

 

Konstrukce přístřešků je ocelová žárově zinkovaná, opatřená lakem (světle šedá, nebo dle vlastního výběru) . Standardní výplní přístřešků je tvrzené bezpečnostní sklo. K dispozici jsou i další výplně (dřevo, polykarbonát).  Efektní je kombinace různých druhů výplni. Jako výplň lze použít do kteréhokoliv pole,  reklamní vitrínu.

Přístřešeky lze doplnit o nosiče jízdních řádů, lavičku s dřevěnými lamelami

tabuli s názvem stanice, odpadkový koš, nebo multifunkční označník.

Přístřešeky jsou určeny do rovinného (případně mírně svažitého terénu). Kotvení je provedeno chem. kotvami do připraveného podkladního betonu.

 

Typové řady:

  • Technik ©

Dostupná v provedení s obloukovou, nebo plochou střechou. S výplní z polykarbonátu, nebo kaleného skla. Základní konstrukce s hlavními nosnými prvky v zadní stěně umožňuje použít přístřešek bez bočních stěn čímž je vhodný i pro úzká místa . Materiálové varianty výplňí jednotlivých polí lze kombinovat a dodatečně zaměnit. Různými materiály lze přśtřešek přizpůsobit každé lokalitě a požadavkům zákazníka. Přístřešek je vhodný nejen jako autobusová zastávka , ale ijeko místní vlaková stanice, kuřácký přístřešek pro podniky ... .

 

 

  • Niko ©

    Chrakteristickým prvkem táto řady je rozšířená oblouková střecha s konstrucí umožnunující odvod vody uvnitř konstrukce
  • Klasik ©